Управління ЖКГ
Субота, 19.08.2017, 23:24
Меню сайту
Календар
«  Вересень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Наше опитування
Яка проблематика потребує найбільшої уваги?
1. Стан доріг
2. Обслуговування та ремонт житла
3. Благоустрій
4. Бродячі тварини
5. Водопостачання та водовідведення
6. Теплопостачання
7. Вивезення ТПВ
8. Екологія
Всього відповідей: 2
Головна » 2014 » Вересень » 29 » До уваги підприємств галузі, ЖБК та ОСББ
17:44
До уваги підприємств галузі, ЖБК та ОСББ
З 1 липня 2014 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 № 83 «Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги», якою затверджено Порядок призначення і надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг (централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води та газопостачання) в умовах підвищення цін і тарифів на ці послуги. Відповідно до пункту 8 вказаного Порядку житлово-експлуатаційні організації, житлово-будівельні (житлові) кооперативи, об'єднання співвласників багатоквартирного будинку та підприємства, що надають комунальні послуги, на запит органів соціального захисту населення повинні надавати у п'ятиденний строк з дня надходження запиту інформацію про: 1) середньомісячний розмір плати за фактично спожиті комунальні послуги у межах норм споживання (з урахуванням пільг та субсидій, які надавалися відповідно до законодавства) до зміни цін і тарифів на комунальні послуги - окремо для опалювального та неопалювального періоду; 2) розмір плати за комунальні послуги виходячи з фактичного обсягу середньомісячного споживання комунальних послуг у попередньому періоді у межах норм споживання (з урахуванням пільг, які надаються відповідно до законодавства) після зміни цін і тарифів на комунальні послуги - окремо для опалювального та неопалювального періодів. На підставі викладеного, Мінрегіон звертається до житлово-експлуатаційних організацій, житлово-будівельних (житлових) кооперативів, об'єднань співвласників багатоквартирного будинку та підприємств, що надають комунальні послуги, з вимогою забезпечити виконання положень постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2014 № 83 стосовно своєчасного надання зазначеної інформації.»
Переглядів: 172 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0