Управління ЖКГ
П`ятниця, 22.09.2023, 23:37
Меню сайту
Наше опитування
Яка проблематика потребує найбільшої уваги?
1. Стан доріг
2. Благоустрій
3. Обслуговування та ремонт житла
4. Екологія
5. Водопостачання та водовідведення
6. Теплопостачання
7. Бродячі тварини
8. Вивезення ТПВ
Всього відповідей: 2
Головна » Дошка оголошень » Тарифи

2008-2010 [4]
2011 [5]
2012 [0]

У розділі оголошень: 9
Показано оголошень: 1-9

Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.09.2011р. № 1603«Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і на інші житлово-комунальні послуги»

Розглянувши подані житлово-комунальною конторою ТзОВ «Тернопільбуд» та житлово-експлуатаційною дільницею Тернопільського Облагробуду, матеріали, що розроблені на основі «Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009р. № 529 «Про затвердження Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», з метою приведення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у відповідність до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, поліпшення якості цих послуг та керуючись ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Доповнити п. 2 рішення виконавчого комітету міської ради від 28.09.2011р. № 1603 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і на інші житлово-комунальні послуги» додатком 20 (додається).
2.Рішення набирає чинності з 01.11.2011р.
3.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в засобах масової інформації.
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського

2011 | Переглядів: 517 | Дата: 11.11.2011 | Коментарі (0)

Про внесення змін до рішень виконавчого комітету

Відповідно до постанови Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України від 30.09.2011р. № 160 «Про встановлення тарифів на теплову енергію КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго», договору на купівлю-продаж природного газу від 30.09.2011р. № 1/ТЕ-11, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 17.02.2009р. № 194 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 06.01.2009р. № 1 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води бюджетним та іншим організаціям» та викласти додаток 1 в новій редакції (додається).
2.Вважати таким, що втратив чинність п. 11 додатку 2 до рішення виконавчого комітету від 24.01.2011р. № 86 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення».
3.Комунальному підприємству теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради при укладанні договорів із споживачами керуватися договорами, укладеними із постачальником природного газу.
4.Рішення набирає чинності з моменту оприлюднення.
5.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради оприлюднити дане рішення у встановленому порядку.
6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.
2011 | Переглядів: 519 | Дата: 13.10.2011 | Коментарі (0)

Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і на інші житлово-комунальні послуги

Розглянувши подані управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології матеріали, що розроблені на основі «Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009р. № 529 «Про затвердження Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», з метою приведення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у відповідність до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, поліпшення якості цих послуг та керуючись Законами України ст. 7 «Про житлово-комунальні послуги», ст. 30 «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Рішення виконавчого комітету міської ради від 05.05.2008р. №803 «Про встановлення та погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та на інші житлово-комунальні послуги» вважати таким, що втратило чинність.
2.Встановити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для населення та інших споживачів по кожному будинку зокрема, згідно з додатками 1-14 (додаються).
3.Суб'єктам господарювання, які здійснюють утримання будинків і споруд та прибудинкових територій не передбачених у додатках 1-14, протягом 30 календарних днів після опублікування даного рішення в засобах масової інформації, подати на розгляд тарифної комісії розрахункові матеріали для визначення рівня тарифу по кожному будинку зокрема.
4.Затвердити порядок нарахування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, згідно з додатком 15 (додається).
5.Затвердити періодичність та строки виконання робіт при наданні послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, згідно з додатком 16 (додається).
6. У тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій не включені тарифи на послуги з вивезення та знешкодження твердих побутових відходів.
7.Встановити тарифи на послуги з вивезення та знешкодження твердих побутових відходів, згідно з додатком 17 (додається).
8.Встановити тариф на технічне обслуговування ліфтів, згідно з додатком 18 (додається).
9.Встановити тарифи на послуги з періодичної повірки, обслуговування та ремонту квартирних лічильників холодної і гарячої води, згідно з додатком 19 (додається).
10.Впровадити у тариф на утримання будинків, споруд та прибудинкових територій послугу з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем централізованого опалення і гарячого водопостачання, відділивши їх з тарифу на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води. Ввести у дію їх з дати затвердження Національною комісією регулювання ринку комунальних послуг України, тарифів на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення.
11.Затвердити рівень рентабельності на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для населення міста Тернополя в розмірі 5 (п'яти) відсотків в межах затверджених тарифів.
12.При необхідності проводити корегування тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, згідно «Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869. Дане корегування буде здійснюватись шляхом прийняття окремого рішення виконавчим комітетом Тернопільської міської ради.
13.Рішення набирає чинності з дати опублікування в засобах масової інформації.
14.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в засобах масової інформації.
15.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського


2011 | Переглядів: 1117 | Дата: 04.10.2011 | Коментарі (0)

Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення

Керуючись постановою Національної комісії регулювання електроенергетики від 14 грудня 2010року №1760 "Про затвердження тарифу на теплову енергію КПТМ "Тернопільміськтеплокомуненерго", Законом України від 09 липня 2010року № 2479-VI "Про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг України" та Законом України від 21 травня 1997року №28/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити тарифи на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, які надає комунальне підприємство теплових мереж "Тернопільміськтеплокомуненерго" Тернопільської міської ради для населення згідно з додатком №1 (додається).
2.Рішення виконавчого комітету міської ради від 24.03.2009р. №378 "Про впорядкування тарифів на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води населенню" вважати таким, що втратило чинність.
3.Затвердити загальні вказівки до тарифів на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, згідно з додатком 2 (додається).
4.Прес-службі міської ради опублікувати дане рішення в засобах масової інформації.
5.Рішення набирає чинності з 01.02.2011р.
2011 | Переглядів: 511 | Дата: 22.02.2011 | Коментарі (0)

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 05.05.2008 р. № 803 «Про встановлення та погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і на інші житлово-комунальні послуги»

З метою встановлення єдиного порядку інформування мешканців про використання коштів, отриманих за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, керуючись Законами України «Про житлово-комунальні послуги» та «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Внести зміни у порядок нарахування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затверджений рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.05.2008р. № 803 «Про встановлення та погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і на інші житлово-комунальні послуги», виклавши абзац п’ятий п.3 у наступній редакції: «Не пізніше 1 травня року, наступного за звітним роком, на загальнобудинкових зборах мешканці інформуються про використання коштів та виконану роботу по наданню послуг з утримання будинків і прибудинкових територій». 
2.Рішення, вказане в п.1 доповнити п.9 наступного змісту: «Затвердити форми звітності підприємств, що обслуговують житловий фонд згідно з додатком 8 (додається)». У зв'язку з цим п.9, п.10, п.11 рішення вважати п.10, п.11, п.12.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови П.Д. Ландяка.
2011 | Переглядів: 525 | Дата: 22.02.2011 | Коментарі (0)

Про встановлення тарифів на послуги
з централізованого опалення і постачання
гарячої води бюджетним та іншим організаціям

Розглянувши подані комунальним підприємством «Тернопільміськтеплокомуненерго» розрахунки тарифів, що враховують зростання цін на природний газ, електроенергію, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", постановою Кабінету Міністрів України від 10.07.2006 р. №955 «Про затвердження Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води» (із змінами), виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Додатки 1, 2 та 3 до рішення виконавчого комітету міської ради від 11.11.2008 р. №2167 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 05.03.2008 р. №365 «Про впорядкування тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для централізованого опалення і на виробництво, транспортування та постачання гарячої води» - скасувати.
2.Встановити тарифи і визначити їх як базові для розрахунків за послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води бюджетним організаціям та іншим споживачам (крім населення), які надає комунальне підприємство «Тернопільміськтеплокомуненерго», згідно з додатками 1 та 2 (додаються).
3.Затвердити КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» структуру тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії і гарячої води для бюджетних організацій та інших споживачів (крім населення) , згідно з додатком 3 (додається).
4.Щомісячно проводити коригування тарифів на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води бюджетним організаціям та іншим споживачам (крім населення), згідно «Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.07.2006 р. №955 (із змінами).
5.Дане рішення набирає чинності з дати оприлюднення в засобах масової інформації.
6.Прес-службі міської ради опублікувати рішення в засобах масової інформації.
7.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань житлово-комунального господарства Марценюка М.Я. та з питань економіки Гринчишина П.С.
2008-2010 | Переглядів: 478 | Дата: 13.01.2011 | Коментарі (0)

Про впорядкування тарифів на
послуги з централізованого опалення
і постачання гарячої води населенню

Розглянувши подані комунальним підприємством «Тернопільміськтеплокомуненерго» розрахунки тарифів, що враховують зростання цін протягом 2008 – січня 2009 років таких складових собівартості, як природний газ, електроенергія, централізоване водопостачання і водовідведення та інше, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", постановою Кабінету Міністрів України від 10.07.2006 р. №955 «Про затвердження Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води» (із змінами), висновками Державної інспекції з контролю за цінами в Тернопільській області від 20.10.2008 р. №140, 141, від 08.12.2008 р. №167, 168 та від 10.02.2009р. №9, враховуючи роз’яснення Держкомпідприємництва України від 02.10.2008р. №83-14, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Додатки 1, 2, 4 та 5 до рішення виконавчого комітету міської ради від 05.03.2008 р. №365 «Про впорядкування тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для централізованого опалення і на виробництво, транспортування та постачання гарячої води» - скасувати.
2.Встановити тарифи і визначити їх як базові на 2009 рік для розрахунків за послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води населенню, які надає комунальне підприємство «Тернопільміськтеплокомуненерго», згідно з додатками 1 та 2 (додаються). 
3.Затвердити КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» структуру тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії і гарячої води для населення, згідно з додатком 3 (додається). 
4.Затвердити загальні вказівки до тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для централізованого опалення та на виробництво, транспортування та постачання гарячої води, згідно з додатком 4 (додається). 
5.Щомісячно проводити коригування тарифів на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води населенню, згідно «Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.07.2006 р. №955 (із змінами).
6.Дане рішення набирає чинності з дати опублікування в засобах масової інформації. 
7.Прес-службі міської ради опублікувати рішення в засобах масової інформації. 
8.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань житлово-комунального господарства Марценюка М.Я. та з питань економіки Гринчишина П.С.
2008-2010 | Переглядів: 491 | Дата: 13.01.2011 | Коментарі (0)

Про встановлення та погодження тарифів 
на послуги з утримання будинків і споруд 
та прибудинкових територій і на інші 
житлово - комунальні послуги

Розглянувши подані управлінням житлово-комунального господарства та екології матеріали, що розроблені на основі "Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”, який затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2005 р. №560, з метою приведення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у відповідність до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, поліпшення якості цих послуг та керуючись Законами України „Про житлово-комунальні послуги”, „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Рішення виконавчого комітету міської ради від 13.09.2006р. №22 "Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, та на інші комунальні послуги” – скасувати.
2.Встановити та погодити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для суб’єктів господарювання всіх форм власності, які надають зазначені послуги, згідно з додатком 1 (додається).
3.Затвердити порядок нарахування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, згідно з додатком 2 (додається).
4.Затвердити структуру витрат в межах діючого тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, згідно з додатком 3 (додається).
5.Затвердити періодичність та строки виконання робіт при наданні послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, згідно з додатком 4 (додається).
6.Встановити та погодити тарифи на послуги з вивезення і захоронення твердих побутових відходів, згідно з додатком 5 (додається). 
7.Встановити та погодити базову ціну на технічне обслуговування ліфтів, згідно з додатком 6 (додається).
8.Встановити тарифи на послуги з періодичної повірки, обслуговування та ремонту квартирних лічильників холодної і гарячої води, згідно з додатком 7 (додається). У тарифи з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій не входить плата за послуги з періодичної повірки, обслуговування та ремонту квартирних лічильників холодної і гарячої води.
9.Рішення набирає чинності з дати опублікування в засобах масової інформації.
10.Прес-службі міської ради опублікувати дане рішення в засобах масової інформації.
11.Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлово-комунального господарства та екології, економічного розвитку міської ради.
2008-2010 | Переглядів: 611 | Дата: 13.01.2011 | Коментарі (0)

Про впорядкування тарифів на послуги 
централізованого водопостачання та водовідведення, 
які надає комунальне підприємство „Тернопільводоканал”

На виконання Законів України "Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки”, „Про житлово-комунальні послуги”, розглянувши подані комунальним підприємством „Тернопільводоканал” розрахунки та враховуючи, що ріст витрат на здійснення господарської діяльності підприємства, в першу чергу, пов’язаний з загальним підвищенням в державі цін на електроенергію, паливно-мастильні матеріали, запасні частини, ростом мінімальної заробітної плати, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Пункти 2,3 рішення виконавчого комітету міської ради від 30.12.2008р. №2691 „Про порядкування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, які надає комунальне підприємство „Тернопільводоканал”- скасувати.
2.Встановити тарифи і визнати їх як базові для розрахунків за надані послуги централізованого водопостачання та водовідведення, в т.ч. перекачування і очистки стічних вод для всіх груп споживачів м. Тернополя, які надає комунальне підприємство „Тернопільводоканал”, згідно з додатком № 1 (додається).
3.Встановити тарифи і визнати їх як базові для розрахунків за надані послуги централізованого водопостачання та водовідведення для мешканців сіл, які користуються послугами КП ”Тернопільводоканал”, згідно з додатком № 2 (додається).
4.При необхідності, проводити коригування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, згідно "Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення”, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 12.07.2006р. № 959 (зі змінами).
5.Дане рішення набирає чинності з 01.03.2010р., але не раніше дати оприлюднення в засобах масової інформації.
6.Прес-службі міської ради опублікувати рішення в засобах масової інформації.
7.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань житлово-комунального господарства Марценюка М.Я. та з питань економіки П.С. Гринчишина.
2008-2010 | Переглядів: 490 | Дата: 13.01.2011 | Коментарі (0)

Форма входу
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0