Управління ЖКГ
Субота, 23.09.2023, 00:15
Меню сайту
Наше опитування
Яка проблематика потребує найбільшої уваги?
1. Стан доріг
2. Благоустрій
3. Обслуговування та ремонт житла
4. Екологія
5. Водопостачання та водовідведення
6. Теплопостачання
7. Бродячі тварини
8. Вивезення ТПВ
Всього відповідей: 2
Головна » Дошка оголошень » Рішення виконавчого комітету

2010 [25]
2011 [335]
2012 [0]

У розділі оголошень: 360
Показано оголошень: 1-20
Сторінки: 1 2 3 ... 17 18 »

Про визначення виконавців послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення у житлових будинках міста Тернополя

З метою врегулювання питання щодо визнання суб'єктів господарювання виконавцями послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення, задля чіткого розмежування відповідальності між суб'єктами господарювання, посилення їх відповідальності перед споживачами, на виконання Закону України "Про житлово-комунальні послуги” від 24.06.2004р. та Наказу Держжитлокомунгоспу України "Про затвердження Порядку визначення виконавця послуг у житловому фонді” від 25.04.2005р., керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Виконавці послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення у житлових будинках міста Тернополя визначаються власниками (балансоутримувачами) житлових будинків, самостійно, на підставі укладених договорів із суб'єктом господарювання, з яким буде досягнуто згоди на виконання функцій виконавця. У випадку, якщо такий договір не укладено, власник (балансоутримувач) виконує функції виконавця самостійно (за винятком п.2 даного рішення).
2.У багатоквартирних будинках до 31.12.1995 року забудови функції виконавця послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення, до проведення капітального ремонту внутрібудинкових мереж та повного оснащення засобами обліку, розподіляються між КП”Тернопільводоканал” та підприємствами з утримання будинків споруд та прибудинкових територій, згідно додатку 1 (додається). Дана норма поширюється лише на багатоквартирні будинки, в яких присутні індивідуальні точки водорозбору в кожній квартирі.
3.Після проведення капітального ремонту внутрібудинкових мереж та повного оснащення засобами обліку у багатоквартирних будинках до 31.12.1995 року забудови функції виконавця виконуються згідно п.1 даного рішення.
4.З метою забезпечення якісного надання послуг та обслуговування внутрібудинкових мереж доручити КП "Тернопільводоканал” до 01.02.2012 року підготувати та винести на сесію Тернопільської міської ради проект рішення про створення дочірнього підприємства, основним завданням якого буде виконання функцій виконавця у будинках згаданих у п.1 та п.3 даного рішення, на договірній основі з балансоутримувачами.
5.Оплата за виконання функцій виконавця послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення у житлових будинках міста Тернополя здійснюється за рахунок коштів передбачених на обслуговування внутрібудинкових мереж водопостачання та водовідведення в складі тарифу на утримання будинків та прибудинкових територій.
6.Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 27.12.2006р. №547 "Про визначення виконавців послуг з централізованого опалення, гарячого, холодного водопостачання і водовідведення” із змінами та доповненнями, внесеними рішеннями від 28.05.2008р. №965 "Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 27.12.2006р. №547 "Про визначення виконавців послуг з централізованого опалення, гарячого, холодного водопостачання і водовідведення” та від 18.12.2008р. №2526 "Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.12.2006р. №547 "Про визначення виконавців послуг з централізованого опалення, гарячого, холодного водопостачання і водовідведення”, в частині визначення виконавців послуг з водопостачання холодної води та водовідведення
7.Дане рішення набирає чинність з 1 січня 2012 року.
8.Контроль за виконанням даного рішення покласти на управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.
2011 | Переглядів: 470 | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (1)

Про затвердження фінансових планів спеціалізованого комунального підприємства "Ритуальна служба" Тернопільської міської ради, дочірнього підприємства №1 комунального підприємства "Тернопільміськліфт" та комунального підприємства "Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця на 2012 рік

Керуючись рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 18.08.2011р. №1372 "Про затвердження порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств" та Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Затвердити фінансові плани спеціалізованого комунального підприємства "Ритуальна служба" Тернопільської міської ради, дочірнього підприємства №1 комунального підприємства "Тернопільміськліфт" та комунального підприємства "Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця" на 2012 рік (додаються).
2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради.
2011 | Переглядів: 466 | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

Про фінансовий план комунального підприємства "Тернопільводоканал" на 2012 рік

Керуючись рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 18.08.2011р. №1372 "Про затвердження порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств" та Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Фінансовий план комунального підприємства "Тернопільводоканал" на 2012 рік взяти до відома (додається).
2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради.
2011 | Переглядів: 446 | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

Про затвердження конкурсної документації та складу конкурсної комісії
З метою надання належних послуг з технічного обслуговування та ремонту ліфтів і диспетчерських систем, керуючись ст. 27, 28 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005р. №631 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Затвердити конкурсну документацію з технічного обслуговування та ремонту ліфтів і диспетчерських систем, згідно додатку 1 (додається).
2.Затвердити склад конкурсної комісії із відбору суб’єктів підприємницької діяльності з технічного обслуговування та ремонту ліфтів і диспетчерських систем, згідно додатку 2 (додається).
3.Конкурсній комісії вказаній в п. 2 даного рішення: 3.1. Опублікувати в засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсу згідно конкурсної документації, вказаної в п.1 даного рішення; 3.2. Подати на розгляд виконавчого комітету міської ради пропозиції щодо визначення переможця конкурсу.
4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.
2011 | Переглядів: 435 | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

Про передачу майна

В зв’язку з необхідністю утримання території міста в належному санітарному стані, керуючись ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології майно передати, а комунальному підприємству «ТМ ШЕД» прийняти на баланс майно в поповнення статутного капіталу згідно з додатком (додається).
2.Прийняття-передачу майна здійснити згідно вимог чинного законодавства.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.
2011 | Переглядів: 442 | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

Про визначення виконавця послуг

Розглянувши клопотання приватних підприємств «Сонячне», «Сонячне-1», «Перспектива», «Перспектива-1», з метою забезпечення належного утримання житлових будинків, ефективного та оперативного надання житлово-комунальних послуг, керуючись ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.п.4, 5 рішення виконавчого комітету міської ради від 25.06.2009р. №947 «Про визначення виконавця послуг» вважати такими, що втратили чинність.
2.Приватному підприємству «Сонячне» дозволити укласти договір з приватним підприємством «Перспектива» на виконання послуг з управління та утримання об’єктів житлового фонду (до затвердження переліку житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких визначається на конкурсних засадах), оформивши матеріали відповідно до чинного законодавства.
3.Вважати приватні підприємства «Сонячне» та «Перспектива» виконавцями послуг з управління та утримання об’єктів житлового фонду, згідно додатків 1, 2 (додаються).
4.Рекомендувати підприємствам вказаним в п.3 даного рішення укласти із споживачами житлово-комунальних послуг відповідні договори, згідно чинного законодавства, про що проінформувати управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.
5.Дане рішення набирає чинності з 01.01.2012р.
6.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови В.В. Стемковського.
2011 | Переглядів: 440 | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

Про передачу на баланс

З метою обслуговування та утримання в належному технічному стані системи антиобледеніння, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ: 

1.Управлінню житлово – комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради передати комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло» на баланс систему антиобледеніння, влаштовану у 2011 році при капітальному ремонті тротуару по бульвару Тараса Шевченка (зі сторони універмагу), первісною вартістю 100196,35 грн.
2.Комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло» прийняти на баланс систему антиобледеніння, вказану в п.1 даного рішення, згідно вимог чинного законодавства.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.
2011 | Переглядів: 416 | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

Про виділення коштів

У зв’язку із необхідністю проведення робіт з реконструкції житлового фонду міста Тернополя, на виконання рішення міської ради від 21.12.2011р. № 6/п17/1 «Про внесення змін до рішення міської ради від 05.01.2011р. № 6/4/6 «Про бюджет міста Тернополя на 2011 рік», керуючись рішеннями міської ради від 07.06.2007р. № 5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя», від 30.04.2009р. № 5/26/8 «Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 07.06.2007р. № 5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя», від 14.12.2010р. № 6/2/4 «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 30.04.2009р. №5/26/8 «Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 07.06.2007р. № 5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя» та ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології спрямувати кошти з КФК 240900 «Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» КЕКВ 2141 «Реконструкція житлового фонду» в сумі 150 440,0 грн. (сто п'ятдесят тисяч чотириста сорок гривень) для проведення робіт з реконструкції житлового фонду міста Тернополя – виконання науково-технічних робіт: • «Обстеження технічного стану огороджуючих конструкцій та інженерних мереж 9-ти житлових будинків в місті Тернополі» на суму 90 620,0 грн. (дев'яносто тисяч шістсот двадцять гривень), • «Доцільність інвестування коштів в проект комплексної термомодернізації 9-ти житлових будинків в місті Тернополі, що живляться від однієї котельні (з розробкою варіантів термомодернізації будинків)» на суму 59 820,0 грн. (п'ятдесят дев'ять тисяч вісімсот двадцять гривень).
2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.
2011 | Переглядів: 453 | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

Про надання фінансової підтримки комунальному підприємству «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця»

На виконання рішення міської ради від 21.12.2011р. № 6/п17/1 «Про внесення змін до рішення міської ради від 05.01.2011р. № 6/4/6 «Про бюджет міста Тернополя на 2011 рік», керуючись рішеннями міської ради від 07.06.2007р. № 5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя», від 30.04.2009р. № 5/26/8 «Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 07.06.2007р. № 5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя», від 14.12.2010р. № 6/2/4 «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 30.04.2009р. №5/26/8 «Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 07.06.2007р. № 5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя» та ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології спрямувати кошти з КФК 240900 «Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» КЕКВ 1310 «Субсидії і поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на фінансову підтримку в сумі 500 000,0 грн. (п'ятсот тисяч гривень) для комунального підприємства «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця».
2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.
2011 | Переглядів: 471 | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

Про надання фінансової підтримки комунальному підприємству «Тернопільводоканал»

Керуючись рішенням міської ради від 21.12.2011р. № 6/п17/1 «Про внесення змін до рішення міської ради від 05.01.2011р. № 6/4/6 «Про бюджет міста Тернополя на 2011 рік», керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології спрямувати з КФК 100202 «Водопровідно-каналізаційне господарство» КЕКВ 1310 «Субсидії і поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» фінансову підтримку в сумі 400 000,0 грн. (чотириста тисяч гривень) для комунального підприємства «Тернопільводоканал».
2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.
2011 | Переглядів: 448 | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

Про передачу майна

Керуючись ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради передати на баланс комунального підприємства Тернопільської міської ради «Екоресурси» майно згідно з додатком, (додається) в поповнення статутного капіталу.
2.Комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Екоресурси» прийняти на баланс майно, зазначене в п. 1 цього рішення згідно вимог чинного законодавства.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади В.В. Стемковського.
2011 | Переглядів: 459 | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 12.10.2011р. № 1708 «Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 14.09.2011р. № 1528 «Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.07.2011р. № 1219 «Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 14.07.2011р. № 1149 «Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 06.04.2011р. № 596 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об'єктів шляхово-мостового господарства міста на 2011 рік» З метою оплати робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації для виконання робіт з капітального ремонту об'єктів благоустрою та шляхово-мостового господарства міста Тернополя за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету (КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух», враховуючи рішення міської ради від 16.12.2011р. № 6/16/3 «Про внесення змін до рішення міської ради від 05.01.2011р. № 6/4/6 «Про бюджет міста Тернополя на 2011 рік», рішення міської ради від 16.08.2011р. № 6/13/32 «Про внесення змін до рішення міської ради від 05.01.2011р. № 6/4/6 «Про бюджет міста Тернополя на 2011 рік», рішення міської ради від 05.01.2011р. № 6/4/6 «Про бюджет міста Тернополя на 2011 рік», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 12.10.2011р. № 1708 «Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 14.09.2011р. № 1528 «Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.07.2011р. № 1219 «Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 14.07.2011р. № 1149 «Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 06.04.2011р. № 596 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об'єктів шляхово-мостового господарства міста на 2011 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).
2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.
2011 | Переглядів: 454 | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 16.11.2011р. № 1925 «Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 16.03.2011р. № 382 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту вуличного освітлення на 2011рік»

З метою виконання та оплати робіт по капітальному ремонту вуличного освітлення на 2011 рік за рахунок видатків на фінансування робіт, пов’язаних з благоустроєм міста, керуючись ст. ст. 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення міської ради від 16.12.2011р. № 6/16/3 «Про внесення змін до рішення міської ради від 05.01.2011р. № 6/4/6 «Про бюджет м. Тернополя на 2011 рік», рішення міської ради від 05.01.2011р. № 6/4/6 «Про бюджет міста Тернополя на 2011 рік», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 16.11.2011р. № 1925 «Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 16.03.2011р. № 382 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту вуличного освітлення на 2011 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).
2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.
2011 | Переглядів: 440 | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

Про поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Тернопільводоканал»

У зв’язку з необхідністю поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Тернопільводоканал» для придбання приладів обліку води та оплати виконання робіт пов’язаних із програмою створення Тернопільського міського страхового фонду документації на 2011-2013 роки, на виконання рішення міської ради від 16.12.2011р. № 6/16/3 «Про внесення змін до рішення міської ради від 05.01.2011р. № 6/4/6 «Про бюджет міста Тернополя на 2011 рік», керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології спрямувати кошти з КФК 180409 «Внески органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування у статутні фонди суб’єктів підприємницької діяльності» КЕКВ 2410 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 103 200,0 грн. (сто три тисячі двісті гривень) на поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Тернопільводоканал» для придбання приладів обліку води та оплати виконання робіт пов’язаних із програмою створення Тернопільського міського страхового фонду документації на 2011-2013 роки.
2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.
2011 | Переглядів: 450 | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006р. №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», згідно рішення виконавчого комітету від 05.03.2008р. №250 «Про затвердження Положення про порядок видалення зелених насаджень у м. Тернополі», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати дозвіл на видалення зелених насаджень: 1.1. Приватному підприємству «ІнТерСат» на вул. 15 Квітня, у зв’язку із попередженням аварійної ситуації, згідно акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 20.09.2011р. №98 (додається); 1.2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Торгова мережа «Барвінок», у зв’язку із попередженням аварійної ситуації, згідно акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 29.09.2011р. №113 (додається).
2.Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.
2011 | Переглядів: 476 | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

Про надання фінансової підтримки підприємствам, які обслуговують житловий фонд міста

Керуючись рішенням міської ради від 16.12.2011р. №6/16/3 «Про внесення змін до рішення міської ради від 05.01.2011р. №6/4/6 «Про бюджет міста Тернополя на 2011 рік» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології спрямувати з КФК 100101 «Житлово-експлуатаційне господарство» КЕКВ 1310 «Субсидії і поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» фінансову підтримку в сумі 104 000,00 грн. (сто чотири тисячі гривень 00 копійок) підприємствам, які обслуговують житловий фонд міста, згідно з додатком (додається).
2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.
2011 | Переглядів: 486 | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

Про надання дозволу на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами

З метою забезпечення контролю за поводженням з небезпечними відходами, запобігання їх негативному впливу на здоров’я людини і навколишнє природне середовище, керуючись ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 17 Закону України «Про відходи», п. 12 «Порядку розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів» затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.1998р. №1218, виконавчий комітет Тернопільської міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати дозвіл на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами відокремленому підрозділу «Моторвагонне депо Тернопіль» державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця».
2.Контроль за виконанням рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології В.М. Болєщука.
2011 | Переглядів: 492 | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

Про створення та реєстрацію органу самоорганізації населення - будинкового комітету «Микулин»

Розглянувши звернення мешканців житлового будинку за адресою вул. Микулинецька-бічна,2а, подані матеріали, керуючись Законами України «Про органи самоорганізації населення» та «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити мешканцям будинку за адресою вул. Микулинецька-бічна,2а створити орган самоорганізації населення – будинковий комітет «Микулин», який буде діяти в межах житлового будинку та прибудинкової території за вказаною адресою.
2.Основними напрямами діяльності органу самоорганізації населення – будинкового комітету, вказаного в п. 1 рішення, визначити: 2.1. Покращення умов проживання мешканців та технічного стану будинку, належне використання прибудинкової території. 2.2. Створення умов для участі жителів у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції та законів України. 2.3. Задоволення соціальних, культурних, побутових та інших потреб жителів шляхом сприяння у наданні їм відповідних послуг. 2.4. Участь у реалізації соціально-економічного, культурного розвитку відповідної території, інших місцевих програм.
3.Зареєструвати орган самоорганізації населення – будинковий комітет «Микулин», вказаний в п. 1. рішення, який діє згідно Положення (додається).
2011 | Переглядів: 457 | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

Про встановлення режиму роботи місць для паркування транспортних засобів в м. Тернополі

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», Правилами паркування транспортних засобів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 №1342, враховуючи пропозиції комунального підприємства «Міськавтотранс» Тернопільської міської ради, приватного підприємства «Привокзальний майдан» щодо режиму роботи місць для паркування, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити режим роботи місць для паркування транспортних засобів у місті Тернополі згідно з додатком (додається).
2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Камінського.
2011 | Переглядів: 459 | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

Про розгляд звернення ТОВ «Ватра-Укр» з питань погодження здійснених перепланувань в житловому будинку (гуртожитку) за адресою вул. Л. Українки,33

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Ватра-Укр», представлений проект відповідності Державним будівельним нормам проведених самочинних перепланувань поверхів в житловому будинку ВАТ «Ватра» за адресою м. Тернопіль, вул. Л. Українки,33, керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 14 Закону України «Про основи містобудування», ст. 4 Закону України «Про архітектурну діяльність», враховуючи рішення постійно-діючої комісії з питань, пов’язаних із самочинним будівництвом на території міста Тернополя від 06.09.2011р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити перепланування приміщень в житловому будинку (гуртожитку) за адресою вул. Л. Українки,33.
2.Доручити міській комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків розглянути можливість приватизації житлових приміщень в житловому будинку (гуртожитку) вказаному в п.1 даного рішення.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Камінського, В.В. Стемковського.
2011 | Переглядів: 468 | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

Форма входу
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0