Управління ЖКГ
Субота, 19.07.2025, 06:47
Меню сайту
Наше опитування
Яка проблематика потребує найбільшої уваги?
1. Стан доріг
2. Благоустрій
3. Обслуговування та ремонт житла
4. Екологія
5. Водопостачання та водовідведення
6. Теплопостачання
7. Бродячі тварини
8. Вивезення ТПВ
Всього відповідей: 2
Головна » Дошка оголошень » Розпорядження міського голови » 2011

18.02.2011р. №73
21.02.2011, 22:57

Про заходи щодо збільшення надходжень
до міського бюджету, економного та раціонального використання коштів

Враховуючи рішення Ради регіонів від 13.12.2010р., розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26.01.2011р. №35 та з метою забезпечення збільшення надходжень до бюджету м. Тернополя, економного та раціонального використання бюджетних коштів у 2011 році:
1.Затвердити Заходи щодо збільшення надходжень до бюджету м. Тернополя відповідно до показників економічного розвитку регіону, економного та раціонального використання коштів на здійснення видатків міського бюджету у межах наявного фінансового ресурсу у 2011 році (додаються).
2.Головним розпорядникам бюджетних коштів забезпечити виконання п.1 розпорядження та відповідно до затверджених повноважень розробити і затвердити заходи щодо економії бюджетних коштів у підвідомчих установах.
3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Додав: Admin |
Переглядів: 469 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0